خانه / مقالات / مقاله ۳ راز موفقیت از جول اوستین

مقاله ۳ راز موفقیت از جول اوستین

۳ راز موفقیت از جول اوستین

شما تنها نسبت به خداوند و یا خانواده خود مسئول نیستید، بلکه شما نسبت به خودتان مسئول هستید تا توانایی ها و استعدادهای نهفته خود را شکوفا کنید. در هر کاری که هستید مهارت های خود را به صورت روزانه بالا ببرید.

 مهم نیست چه شغلی دارید، روزانه زمانی را به مطالعه کتاب هایی در زمینه کاری خود اختصاص دهید تا بتوانید در حرفه خود تخصص لازم را کسب  کنید.

 علاوه بر این موضوع در این قسمت می خواهم ۳ راز موفقیت را از جول اوستین برای شما عنوان کنم که استفاده از آنها می تواند نتیجه خوبی برای شما حاصل کند:

 

۱- اتفاقات مثبت را به زندگیتان دعوت کنید

هرچیزی که در زندگی ما وجود دارد یا در آینده با آن برخورد می کنیم را خودمان به زندگی خود دعوت می کنیم. چگونه؟ با کلام خود و با باورهایی که داریم.

خیلی ها متوجه این موضوع نیستند و اصلاً به آن توجه نمی کنند، ولی اگر دقت کنیم می بینیم که در طول روز مدام به چیزهای منفی فکر می کنیم یا حتی خیلی از اوقات با خودمان می گوییم: «من آدم کندی هستم، بدشانسم، جذاب نیستم» و در نتیجه این چیزهای منفی را به زندگی مان دعوت می کنیم.

در ادامه بخوانید:  مقاله باورهای ثروت ساز قوی

به جای آن بهتر است بگوییم: «من خوشبختم، من قوی ام، سالمم، با استعدادم» وقتی قانون دنیا این شکلی است که خودمان قادر هستیم تا اتفاقات را برای خودمان بسازیم پس چرا با کلام و باورهای خود افکار مثبت را به زندگی مان دعوت نکنیم؟

 

راز های موفقیت در زندگی

 

۲- هیچوقت تسلیم نشوید

چندوقت پیش مردی در لابی هتلی به من گفت که آرزویش این بوده که کسب و کار خودش را راه اندازی کند، بعد شروع کرد و همه چیز داشت خوب پیش می رفت، خیلی انگیزه داشت ولی در ادامه مجموعه ای از موانع سر راهش قرار گرفت و متأسفانه باعث شد که در کسب و کارش شکست بخورد.

آن مرد فکر کرد که همه چیز تمام شده است، ولی نه، فقط شاید زمان مناسبی برای انجام آن کار نبوده است.

روی چیزهایی که خدا به شما وعده داده است، تسلیم نشوید، نگذارید رؤیاهایتان از همان ابتدا از بین برود.

در ادامه بخوانید:  مقاله افزایش بازدهی مغز

ممکن است در گذشته آن چیزی که می خواستید اتفاق نیفتاده و نتیجه ای نگرفته باشید ولی بدانید که هر چیزی زمان مشخص خودش را دارد و خداوند نعمت هایش را برای شما نگه داشته است.

ایده ها منتظر شما هستند. آدم های درست منتظر شما هستند. دوباره تلاش کنید. یک انسان خوب هفت بار زمین می خورد اما خداوند او را دوباره بالا می کشد.

اگر نتوانستید وام بگیرید، اگر برای آن شغل مناسب نبودید دوباره تلاش کنید. اگر تلاش کردید وزن کم کنید و موفق نشدید، دوباره باید تلاش کنید و ناامید نشوید. چرا که با گذشت زمان، بخت به شما روی خواهد آورد.

 

راز موفقیت

 

۳- وسوسه نشوید و مقاوم باشید

وسوسه سراغ همه می آید. اینکه وسوسه شویم که دیگر نمی توانیم تحمل کنیم، دیگر تلاش مان نتیجه نمی دهد، مقاومت بس است و باید تسلیم شویم.

هر روز که از خواب بلند می شویم باید به خدا بگوییم که خدایا با افکار و زندگی من کاری کن که همیشه به تو احترام بگذارم و تو را باور داشته باشم.

در ادامه بخوانید:  مقاله موانع ثروتمند شدن (قسمت دوم)

همچنین وسوسه نشدن به داشتن نظم نیز مربوط می شود و بخشی از آن مربوط به گذاشتن قانون برای خودمان است.

باید هر روز به دنبال نیت های قلبی خودمان بگردیم، از خودمان بپرسیم که آیا در مسیر درستی قرار داریم یا نه؟ باید هر روز بدانیم در کجای مسیر قرار گرفته ایم تا از مسیر درست منحرف نشویم.

 

راز موفقیت در کار

PDF

نویسنده

+B
+B
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
دانلود رایگان چند دقیقه ابتدایی پرمخاطب ترین و پرفروش ترین فیلم های جول اوستین موجود در سایت
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود فیلم فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود فایل صوتی فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
دانلود رایگان
18 دقیقه از ویدیوهای جول اوستین که ممکن است ندیده باشید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید: