خانه / دانلود رایگان / جول اوستین / جول اوستین – آمادگی در مسیر رسیدن به هدف

جول اوستین – آمادگی در مسیر رسیدن به هدف

دانلود فیلم جول اوستین

جول اوستین در این ویدیو در مورد آماده شدن در مسیر رسیدن به هدف صحبت می کند. سراغ هرچیزی که می روید هر درگیری، هر ناامیدی، هر تأخیری، اگر نگرش درستی داشته باشید و آن را حفظ کنید آنگاه نیرویی در شما ذخیره می شود، شما را قوی تر می کند، شخصیت شما را رشد می دهد و باعث پیشرفت و بزرگ شدن شما می شود. نکته این جاست که قبل از هر چیزی باید خودتان را آماده کنید

زمان: ۲ دقیقه

دانلود با حجم ۱۱ مگابایت

 

برای دانلود فیلم کامل روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود فیلم کامل جول اوستین

 

متن فیلم بالا:

یک روز شنبه خانومی که گریم پدرم را برای تلویزیون انجام می داد، پودر به صورتش می زد و برای درست کردن موهایش به او کمک می کرد، آن روز نیامد. ویکتوریا آن پشت بود او به پدرم گفت بگذار من این کار را انجام دهم. کسی از او نخواست او خودش قدم جلو گذاشت، او فکر کرد که قرار است فقط همان یکشنبه این کار را انجام دهد اما آن خانم به شهر دیگری رفته بود. 

در ادامه بخوانید:  برایان تریسی - چگونه پول خود را پس انداز کنیم؟

پدرم از این موضوع خیلی خوشش آمد و از ویکتوریا خواست تا همیشه او این کار را انجام دهد، اما ویکتوریا هیچ آموزشی در این زمینه ندیده بود سابقه ی او در کسب و کار جواهرات بود. مادرش صاحب مغازه جواهر فروشی با اعتباری بود، ویکتوریا با فروش الماس، یاقوت و با افراد مؤثر و ثروتمند بزرگ شده بود یک کسب و کار سطح بالا.

می توانست فکر کند که من نمی توانم یک آرایشگر باشم می توانست این کار را بی اهمیت ببیند اما وقتی که پدرم از او خواست او دوبار هم در موردش فکر نکرد.

برای سال ها یکشنبه ها به خانه ی پدرم می رفت و او را به کلیسا می برد و به او کمک می کرد تا موهایش را درست کند. او این سال ها را در پشت صحنه می گذراند و به پدرم کمک می کرد تا خوب به نظر برسد و هرگز فکرش را نمی کرد که روزی این بالا در مقابل مردم بایستد و کاری کند تا من خوب به نظر برسم.

در ادامه بخوانید:  جول اوستین - معرفی

وقتی شما در پستی ها باایمان باشید آنگاه امتحان را قبول می شوید آنها شما را برای چیزهای بزرگی که خداوند ذخیره کرده است آماده می کنند

شما می دانید که می خواهید آن کسب و کار را راه بیندازید شما برایش انتخاب شده اید، اما او شما را به عقب می فرستد به آن کار پاره وقت با یک رئیس بداخلاق و همکارانی که شما دوست ندارید.

شما می دانید که می خواهید به آن خانه ی جدید اسباب کشی کنید و وعده اش درون شماست اما او شما را به آن آپارتمان کوچک بر می گرداند با همسایگان پر سر و صدا و بدون اینترنت.

شما می دانید که با فرد مناسب ملاقات می کنید، شما انتخاب شده اید که خانواده ای سعادتمند داشته باشید، ولی او شما را به آن مکان تنهایی می فرستد جایی که شما هیچ نشانه ای از فرد مناسب نمی بینید.

اینکه چگونه در سختی ها واکنش نشان می دهیم مشخص خواهد کرد که آیا ما وارد سرزمین موعود می شویم یا نه؟

در ادامه بخوانید:  برایان تریسی - چگونه باورهای محدودکننده را از بین ببریم؟

نویسنده

+B
+B
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود فیلم فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود فایل صوتی فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
دانلود رایگان
18 دقیقه از ویدیوهای جول اوستین که ممکن است ندیده باشید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید:
چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟
دانلود رایگان دقایق ابتدایی
کافیست ایمیل خود را وارد کنید: