خانه / دانلود رایگان / جول اوستین / جول اوستین – چگونه به راحتی به دیگران وابسته نشویم؟

جول اوستین – چگونه به راحتی به دیگران وابسته نشویم؟

چگونه وابستگی را از بین ببریم

جول اوستین در این فیلم در مورد «تکیه نکردن و وابسته نشدن به دیگران» صحبت می کند. او می گوید بسیار حس قشنگی است که دیگران ما را باور داشته باشند یا کاری کنند که ما احساس با ارزش بودن بکنیم، اما نکته این است شما نباید آنقدر به دیگران وابسته شوید تا احساس لیاقت و ارزشمندی ای که در وجودتان احساس می کنید، به رفتاری که دیگران با شما می کنند، بستگی داشته باشد.

زمان: ۳ دقیقه و ۴۰ ثانیه

دانلود با حجم ۱۹ مگابایت

متن فیلم بالا:

این دروغ ها را باور نکنید که می گویند شما به اندازه کافی با استعداد، جذاب و خوب نیستید، هیچکس نمی تواند ارزش واقعی شما را تعیین کند، هیچکس نمی تواند از ارزش شما کم کند، تنها قدرتی که مردم بر علیه شما دارند قدرتی است که شما به آن ها می دهید.

خدا می داند که فرصت ها کجا هستند. او می تواند فرصت هایی را برای شما به وجود بیاورد بدون اینکه مجبور باشید کاری کنید تا فردی دیگر از شما خوشش بیاید تا آن فرصت را پیش پای شما بگذارد، 

مجبور نیستید نظر مردم را جلب کنید، البته سعی کنید که لطف شان را بدست آورید ولی اگر نمی خواهند دوست شما باشند خودشان ضرر کرده اند نه شما. لطفی به خود کنید و به سوی آینده گام بردارید، آنها جزو سرنوشت تان نیستند.

اگر هیچکسی از شما تعریف نمی کند خودتان می توانید از خود تعریف کنید. صبح از خواب برخیزید، به خود در آینه نگاه کنید با اطمینان بگویید: صبح بخیر، تو بسیار زیبا هستی، خداوند شما را اشرف مخلوقات می داند چیزی را که خداوند به شما اختصاص داده است را به خود بگویید: من قوی هستم من سالم هستم، من منحصر به فرد هستم، من مورد لطف بسیاری قرار دارم.

در ادامه بخوانید:  جان آساراف - خارج کردن افکار منفی

من متوجه شدم که نمی توانم هر چیزی را که ویکتوریا لازم دارد برای او فراهم کنم، می توانم تمام تلاشم را بکنم می توانم از او تعریف کنم، به او دلگرمی بدهم با احترام با او رفتار کنم ولی من هم انسان هستم و کم و کاستی های خودم را دارم.

اگر چشم امیدش فقط به من باشد، مطمئنا ناامید خواهد شد ولی اگر چشم امیدتان به خدا باشد، هرگز ناامید نخواهید شد. هیچکس هیچ چیزی را به صورت صددرصد ندارد.

شنیدم که می گویند در یک رابطه، یک نفر تنها هشتاد درصد نیازهای طرف مقابل را می تواند برطرف کند، یعنی همیشه ۲۰ درصد از نیازهایتان را نمی توانند برطرف کنند. اشتباهی که می کنیم این است که ۸۰ درصد را رها می کنیم و به دنبال ۲۰ درصد در فرد دیگری هستیم. مشکل این است که نفر بعد هم این ۲۰ درصد را نمی تواند به ما بدهد.

می دانم بعضی از شما با خود فکر می کنید و می گویید: جول زن من خیلی کمتر از هشتاد درصد می تواند نیازهای مرا برطرف کند، اینگونه به آن فکر کنید که اگر درصد بیشتری داشت با شما ازدواج نمی کرد… من یار خانم ها هستم!

در ادامه بخوانید:  جول اوستین - چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم؟

 بخشی از ۲۰ درصدی که من ندارم و ویکتوریا به آن نیاز دارد این است که من دوست ندارم زیاد صحبت کنم، شما من را این بالا می بینید که زیاد حرف می زنم ولی در خلوتم، من ساکت و درونگرا هستم. حرف زدن از کارهای مورد علاقه من نیست.

بله در خانه ما حرف می زنیم، می خندیم و با هم اوقات خوشی رو می گذرونیم ولی ویکتوریا و خانواده اش می توانند ساعت ها صحبت کنند آن ها از حرف زدن با هم لذت می برند.

روزی با اعضای خانواده اش داشتیم ناهار می خوردیم، بعد از حدوداً ۳۰ دقیقه وقتی غذام رو خوردم عذرخواهی کردم تا بروم بازی فوتبال را بشینم تماشا کنم. وقتی سه ساعت و نیم بعد برگشتم، دیدم آنها همچنان دور میز نشستند و هیچکس از جایش تکان نخورده بود.

خیلی تعجب کردم، پرسیدم: جایی هم رفتید؟ ویکتوریا گفت: ما جایی نرفتیم. گفتم: در مورد چه چیزی صحبت می کردید؟ ویکتوریا گفت: هیچ چیز! 
آنها درباره «هیچ چیز» بیشتر از هر کسی که می شناختم صحبت کرده بودند.

کلید داشتن یک رابطه دوطرفه خوب این است که نقاط قوت و نقاط ضعف طرف مقابل را شناسایی کنیم، سپس به آن ها اجازه بدهیم که خودشان باشند (همانطور که دوست دارند رفتار کنند). 

در ادامه بخوانید:  برایان تریسی - چگونگی برخورد با شرایط و افکار منفی

سعی نکنید آنها را مجبور کنید که باب میل شما رفتار کنند. من از این رفتار ویکتوریا قدردانی می کنم که به من نگفت: جول بیا پیش ما و برای ۳ ساعت و نیم با ما بنشین وگرنه ناراحت می شوم بلکه گفت خودم نتیجه را به تو می گویم او فهمیده است که این بخشی از ۲۰ درصد است که من ندارم و نمی توانم به او بدهم.
هر روز از خدا تشکر می کنم که آن ۲۰ درصد را به من نداده است.! 

ویکتوریا سعی نمی کند مرا مجبور کند که باب میل او رفتار کنم، از همه مهمتر، سعی نمی کند چیزی را از من بخواهد که ندارم.

 

اگر دوست داشتید فیلم کامل را تهیه و بلافاصله دانلود کنید، کافیست روی عکس زیر کلیک کنید:

نویسنده

+B
+B
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

۲ دیدگاه

  1. سلام من مبلغ ۵۹۰۰ برای دانلود فیلم کامل این قسمت فرستادم ولی فیلم برام نیومد شماره مرجع هم دارم لطفا راهنمایی کنید

    • سلام دوست عزیز

      لینک های دانلود مجددا به ایمیل شما ارسال شد… ایمیل خودتون رو چک کنید اگر مشکلی داشتید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

      متشکرم از خرید شما…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود فیلم فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود فایل صوتی فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
دانلود رایگان
18 دقیقه از ویدیوهای جول اوستین که ممکن است ندیده باشید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید:
چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟
دانلود رایگان دقایق ابتدایی
کافیست ایمیل خود را وارد کنید: