خانه / دانلود رایگان / جول اوستین / جول اوستین – چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم؟

جول اوستین – چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم؟

غلبه بر خستگی

جول اوستین در این فیلم در مورد غلبه بر خستگی و ناامیدی هایی که در زندگی برایمان پیش می آید،  صحبت می کند. بعضی وقت ها به دلیل اینکه مشکلاتمان بیشتر از حد تصورمان طولانی می شوند، دیگر خسته و ناامید می شویم. 

ذهن شما بهانه های خیلی خوبی به شما می دهد، مثلاً اینکه خیلی خسته شدم و دیگر نمی توانم اعتیادم را ترک کنم، خیلی خسته شدم و دیگر نمی توانم به ازدواجم باور داشته باشم، اگر همواره به این افکار توجه کنید به خستگی اجازه می دهید بر شما غلبه کند.

زمان: ۲ دقیقه و ۱۹ ثانیه

دانلود با حجم ۱۵ مگابایت

متن فیلم جول اوستین:

وقتی مشکلات بیشتر از آنچه که انتظارش را داریم ادامه پیدا می کنند، ما سخت کار کردیم اما هیچ رشدی مشاهده نکردیم، ما ایمان داشتیم که روزی بچه دار خواهیم شد اما سال به سال می گذرد و ما هنوز بچه دار نشدیم، اینجا نقطه ای است که خستگی و ناامیدی به سراغ شما می آید. 

اگر دشمن شما در مرحله اول نتواند شما را شکست دهد استراتژی بعدی او این خواهد بود که شما را خسته کند، بسیاری از مردم در این مسیر خسته می شوند و کم می آورند.

در ادامه بخوانید:  دارن هاردی - مردم در مورد شما چه فکری می کنند؟

اجازه ندهید که افکار منفی شما را متقاعد کند که جایی که هستید بمانید و حرکت نکنید. ذهن شما بهانه های خیلی خوبی به شما می دهد، مثلاً اینکه خیلی خسته شدم و دیگر نمی توانم اعتیادم را ترک کنم، خیلی خسته شدم و دیگر نمی توانم به ازدواجم باور داشته باشم، خیلی خسته شدم و دیگر نمی توانم بیشتر از این در زندگی ام پیشرفت کنم، خیلی وقت است که دارم تلاش می کنم…

اگر همواره به این افکار توجه کنید به خستگی اجازه می دهید بر شما غلبه کند، در این صورت خسته تر، کسل تر، ناامیدتر و منفی تر از قبل می شوید. احساس خستگی اتفاقی در شما به وجود نمی آید بلکه ابتدا شما باید درها را به رویش باز کنید.

وقتی اجازه دهید خستگی بر شما غلبه کند، قدرت تان را از دست می دهید. وقتی در مورد این که این عادلانه نیست یا بیش از حد طول کشیده یا اینکار هیچوقت جواب نمیدهد، فکر می کنید، انرژی ای که برای رسیدن به اهداف و حرکت کردن به سمت سرنوشت تان نیاز دارید، از بین می رود.

در ادامه بخوانید:  جول اوستین - چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟

می توانی با کلام خودت باعث شکست خودت شوی، یا می توانی با کلام خودت باعث پیروزی و خوشبختی خودت شوی. می توانی با کلامت، خودت را ضعیف کنی، می توانی با کلامت به خودت قدرت ببخشی. وقتی با خودتان مثبت و قدرتمند صحبت کنید، شجاعت، اراده و قدرت تصمیم گیری شما تقویت می شود.

هروقت با خود بگویید که این کار خیلی سخت است قدرت و انرژی شما از بین می رود. هروقت بگویید دیگر نمی توانم این کار را انجام بدهم، با گفتن این جمله ضعیف و ضعیف تر می شوید.

اگر بگویید من خیلی ناامید هستم، باور نمی کنم که این اتفاق برایم افتاده باشد، شما ناامیدی را به زندگی خود دعوت می کنید ولی وقتی که بگویید من توانا هستم، شما قدرت را به زندگی خود دعوت می کنید. وقتی که بگویید به لطف خداوند هرکاری را می توانم انجام دهم، شما لطف خداوند را به زندگی خود دعوت می کنید.

اگر افکار منفی در سر خود بپرورانید، هیچگاه مانند عقاب اوج نخواهید گرفت. اگر همواره بر مشکلاتت تمرکز کنی و درست شدن کارت را غیرممکن ببینی، پس از کمی تلاش سریعا خسته و ناامید می شوی، وقتی که با امید و انگیزه زندگی می کنید، قدرت و انرژی شما افزایش پیدا می کند.

در ادامه بخوانید:  برایان تریسی - چگونه بر اهمال کاری غلبه کنیم؟

اگر امید داشته باشید، خداوند هم همیشه در زندگی کنار شماست و مطمئن هستید که همه چیز تحت کنترل او است. می تواند درهایی را به روی شما باز کند که هیچکس نمی تواند آن را ببندد و شما را به جایی که لیاقتش را دارید خواهد رساند.

 

جهت تهیه و دانلود نسخه کامل این سخنرانی کافیست روی عکس زیر کلیک کنید:

دلایل خستگی و درمان آن

نویسنده

+B
+B
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود فیلم فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود فایل صوتی فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
دانلود رایگان
18 دقیقه از ویدیوهای جول اوستین که ممکن است ندیده باشید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید:
چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟
دانلود رایگان دقایق ابتدایی
کافیست ایمیل خود را وارد کنید: