خانه / دانلود رایگان / برایان تریسی / برایان تریسی – چگونه باورهای محدودکننده را از بین ببریم؟

برایان تریسی – چگونه باورهای محدودکننده را از بین ببریم؟

تغییر باورهای محدودکننده

برایان تریسی در این ویدیو می خواهد در مورد تغییر باورهای محدودکننده صحبت کند. زمانی که دارای باورهای محدودکننده باشید هیچ کاری را نمی توانید انجام دهید. برای شروع هر کاری بهانه می آورید و همیشه خودتان را متقاعد می کنید که هیچ توانایی ای ندارید بنابراین حتی شانس امتحان کردن آن کار را از خود خواهید گرفت.

او می خواهد استراتژی هایی به شما آموزش دهذ تا به وسیله آن ها بتوانید تغییر باورهای محدودکننده خود را رقم بزنید.

زمان: ۴ دقیقه و ۴۰ ثانیه

دانلود با حجم ۱۵ مگابایت

 

متن فیلم بالا:

سلام من برایان تریسی هستم.

امروز قصد دارم در مورد مطلب مهمی با شما صحبت کنم که استفاده از آن باعث متمایز شدن افراد موفق و ناموفق می شود که به آن باور محدود کننده گفته می شود.

زمانی که دارای باورهای محدودکننده باشید هیچ کاری را نمی توانید انجام دهید. برای شروع هر کاری بهانه می آورید و همیشه خودتان را متقاعد می کنید که هیچ توانایی ای ندارید بنابراین حتی شانس امتحان کردن آن کار را از خود خواهید گرفت.

این شیوه تفکر یکی از بزرگ ترین موانع موفقیت در رسیدن به اهداف شما است به همین دلیل است که می خواهم استراتژی هایی به شما آموزش دهم تا به وسیله آن ها بتوانید باورهای محدودکننده خود را از بین ببرید.

اولین قدم برای تغییر باورهای محدودکننده شناسایی باور محدودکننده است. یکی از مفیدترین تمریناتی که برای رسیدن به اهداف خود می توانید انجام دهید این است که از خود بپرسید باورهای محدودکننده من چه هستند؟

باورهای محدودکننده شما باعث می شود از خودتان بپرسید که آیا به هدفم می رسم؟ آیا اصلاً با این باورها می توانم به اهدافم برسم؟

در ادامه بخوانید:  جول اوستین - چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم؟

زمانی که به این سوال جواب بدهید می توانید پس از شناسایی و از بین بردن این باور محدودکننده، شروع کنید به برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف خود.

توانایی شما در شناسایی باور محدودکننده نشان دهنده هوش شما است، همچنین توانایی شما در از بین بردن این باور محدودکننده، نشان دهنده لیاقت شما در بدست آوردن هر چیزی که می خواهید است.

دومین قدم برای تغییر باورهای محدودکننده افزایش اعتماد به نفس تان است، برای بدست آوردن اعتماد به نفس بالا اول باید قانون تمرکز را به خوبی متوجه شوید.

این قانون می گوید هر چیزی که به آن توجه کنید در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد، به عبارتی دیگر به هرچه مدام فکر کنید آن را در زندگی خود به وجود خواهید آورد.

به هر چیزی که برای مدتی و با پشتکار کافی فکر کنید در نهایت به بخشی از فرآیندهای ذهنی (عادت) شما تبدیل خواهد شد و تأثیرات خود را بر روی رفتار و عملکرد شما نشان خواهد داد.

اگر همیشه به جسارت، شهامت و اعتماد به نفس فکر کنید در نهایت به فردی شجاع تر، با شهامت تر و با اعتماد به نفس بیشتر تبدیل خواهید شد، اگر می خواهید دیگران شما را فردی با اعتماد به نفس بدانند، ابتدا باید روی اعتماد به نفس درونی خود کار کنید و آن را تقویت کنید. 

یکی از جملات مورد علاقه من این است که درواقع شما آنچه که در حال حاضر فکر می کنید هستید، نیستید بلکه به آنچه که فکر می کنید، تبدیل خواهید شد.

در ادامه بخوانید:  دارن هاردی - مردم در مورد شما چه فکری می کنند؟

اعتماد به نفس به شما این قابلیت را می دهد که از منطقه امن خود خارج شده و بدون هیچ ضمانتی ریسک کنید، زمانی که چنین اعتماد به نفس بالایی را در خود به وجود آورید بدست آوردن هر چیزی برای شما امکان پذیر خواهد بود.

استراتژی بعدی برای تغییر باورهای محدودکننده داشتن یک برنامه ریزی واضح برای رسیدن به اهداف است که به شما کمک می کند از موانع عبور کنید و در مسیر رسیدن به هدف خودمرکز باقی بمانید.

رمز برنامه ریزی درست برای رسیدن به اهداف این است که در شروع کار هیچوقت اهداف بزرگ خود را در ابتدای لیست تان قرار ندهید.

در شروع کار، تمرکز بر اهداف بزرگ به شما انگیزه ای نمی دهد بلکه انگیزه شما را نیز از بین می برند، بنابراین در هدف گذاری رعایت این نکته بسیار مهم است که هدف بزرگ خود را ابتد به هدف هایی که کوچکتر و راحت تر قابل دستیابی هستند، تقسیم کنید.

همچنین باید هدف اصلی و بزرگ تان را مشخص کنید و به طور مداوم برای رسیدن به آن تلاش کنید. از شما می خواهم این تمرین را که به میلیون ها دانشجو در سراسر جهان آموزش داده ام انجام دهید. 

یک کاغذ بردارید و بر روی آن ده هدفی را که می خواهید در یک سال آینده بدست آورید، یادداشت کنید سپس به فهرست اهدافتان نگاه کنید و از خود بپرسید اگر می توانستم با تکان دادن یک عصای جادویی تنها به یکی از این اهداف در بیست و چهار ساعت آینده برسم کدامیک از این اهداف بیشترین تأثیر مثبت را بر روی زندگی من خواهد داشت.

در ادامه بخوانید:  جول اوستین - خارج کردن افکار منفی از ذهن

این هدف، هدف مشخص و اصلی شما است سپس زمانی برای رسیدن به این هدف مشخص کنید.

سپس فهرستی از تمامی کار های کوچکی که برای رسیدن به آن باید انجام دهید تهیه کنید، در نهایت خود را هرروز برای رسیدن به آن هدف متعهد کنید.

سپس با انجام یکی از آن کار های کوچک که در آن فهرست نوشته اید به سرعت به سمت هدف بزرگ و اصلی خود حرکت کنید.

 زمانی که موانع پیشرفت خود را شناسایی کنید و اعتماد به نفسی بالا در خود به وجود آورید که به شما این قابلیت را می دهد هر کاری که می خواهید را انجام دهید و برنامه ریزی دقیقی برای چگونگی انجام آن بکنید به طور کامل باورهای محدودکننده را می توانید از بین ببرید و در مسیر دستیابی به اهداف شخصی، کاری و مالی خود توقف ناپذیر خواهید شد.

برای دانلود فایل PDF متن بالا روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود PDF با حجم ۱۶۰ کیلوبایت

 

نویسنده

+B
+B
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

۴ دیدگاه

 1. سلام
  عالی بود
  افرین به زحمات شما
  ممنون از وقتتون

 2. سلام عالی بود
  سپاس
  میخواستم بپرسم برای قرار دادن نسخه pdf از افزونه خاصی استفاده میکنید یا بصورت دستی pdf رو اضافه میکنید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
دانلود رایگان چند دقیقه ابتدایی پرمخاطب ترین و پرفروش ترین فیلم های جول اوستین موجود در سایت
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود فیلم فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما فقط 3 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 4 ثانیه تا دانلود فایل صوتی فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
شما تنها 5 ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید
دانلود رایگان
18 دقیقه از ویدیوهای جول اوستین که ممکن است ندیده باشید
کافیست ایمیل خود را وارد کنید: